8 skvělých tipů na dárek pro těhotné

 

Těhotenské oblečení kdy koupit

 

Vymyslet dárek pro těhotné není až taková atomová věda. Jenomže když máte pocit, že vám v tomto tématu nějak dochází nápady, sáhněte raději po našem manuálu. Shrnuli jsme několik tipů na dárek, který těhotnou ženu opravdu potěší. Většina těhulek si řekne sama, co by si přála. Čas od času ji však překvapte, aniž by vám musela stále ukazovat, po čem touží. Kromě hodnot a představ o porodu, které se odlišují u každé těhotné ženy, tyto nápady na dárek zaručeně potěší všechny dámy v očekávání.

Šperk pro těhotnou

Pokud ji chcete obdarovat šperkovým kouskem, pořiďte jí mexickou bolu. Je to přívěsek, který vydává uklidňující cinkající zvuk a od 20. tého týdne ho slyší i miminko. Následně po narození, když bolou opět zacinkáte při oušku plačícího novorozence, uklidní se, protože zvuk mu připomene ty bezstarostné časy v bříšku.

 

 Mexická rolnička dárek pre těhotné

 Mexická rolnička Orange sun

 

Gravidjoga nebo masáž!

Pokud vaši těhulku baví cvičení, určitě jí polahodí, když od vás dostane dárkovou poukázku na takový kurz. Udělejte si průskum ve vašem městě, určite tam najdete fundovaných lektorů na těhotenskou jógu, kde vaše těhulka dokonale zrelaxuje. Nebo skuste portál zážitků ESSENCE.cz, kde mají vyhraděnou kategorii zážitků pro maminky v očekávání.

 

 

 

Těhotenské legíny

Klíčem ke šťastnému těhotenství jsou legíny. Pokud si myslíte, že si děláme srandu, jste na omylu. Nejen, že jsou super měkkoučké a pohodlné, ale vypadají skvěle (alespoň ty naše;)) K šatům, sukním či topem. Je to osvobozující pocit nemuset stále nosit těhotenské kalhoty a přitom vypadat i cítit se výborně. U těhulky s legínami určitě zabodujete.

 

Těhotenské legíny černé Love2wait

Těhotenské legíny černé z mikromodalu Love2wait

 

Těhotenské focení

Najděte si čas na pohledání dobrého fotografa a kupte jí dárkovou poukázku na těhotenské focení. Na tento dárek se mohou poskládat i více kolegové, protože těhotenské focení není levný špás. Památka je to však na celý život. Najít fotografa je snadné například přes FIRMY.CZ

 

 

 Těhotenské focení

Knížka pro čerstvé rodiče

Každá budoucí maminka je hladová po informacích a knihy jsou výborným zdrojem načerpání teorie. Knížkou nic nepokazíte a určitě ne knihou Velká kniha o matce a dítěti, která je odrazovým můstkem mnohých budoucí rodiče a také krásná památka na celé období těhotenství a prvních letech života.

 

Velka kniha o matce a díteti

 

Dozvědet se více na Martinus.cz

 

 

 

Kosmetika


Dejte dohromady kosmetický balíček samých příjemných věcí, které těhotná žena využije během těhotenství (například balzám na bříško) i po porodu. Věci jako krém na bradavky, bylinný koupel nebo luxusní tělové mléko potěší nejednu ubolenou maminku.

 

Těhotenská kozmetika

Těhotenská kozmetika Saloos

 

 

 

Těhotenský kalendář
 

Počítání. Začne v momentě, kdy zjistí, že je těhotná. A jak zachytit všechny důležité chvíle strávené v očekávání potomka? Těhotenský kalendář je tou správnou odpovědí. Velikostí splňuje naprosto svou roli - navždy uchovat vzpomínku na krásné chvíle z období těhotenství.

 

 

Těhotenský kalendář

 

Dozvědet se více na Knihydobrovsky.cz

 

 

 

 

Přebalovací batoh

Myslete na to, na co ona ješte nemyslí. Na všechny ty návštevy, které vás čekají po narození miminka. Všichni ho budou chtít vidět, a vy jim ho budete chtít ukázat. Na tyhle chvíle, i na návštevy doktorů, nebo jen takové bezcílné procházky, je tady pomocník přebalovací baťoh. 

 

Přebalovací batoh

 

Přebalovací batoh Babymel Robyn 4 v 1

 

Pomohli jsme vám alespoň trošíčku? Věříme, že ano! :o)

 

Vaše Zdenka

 

Tags: těhotenské legíny, přívesek pro těhotné, přebalovací tašky

Copyright 2014 - 2022 © Babybelly.cz těhotenská móda