Co si obléci na těhotenské focení?

Těhotenské focení má neopakovatelnou atmosféru, protože je to něco jako "grand finále" před narozením vašeho vytouženého miminka. Pokud vás tedy v blízké budoucnosti čeká takové focení, možná jste už přemýšleli, co si na tuto příležitost obléci. Zkuste se inspirovat těmito třemi jednoduchými pravidly.

Pravidlo 1: Pracujeme s kontrastem

V první řadě je důležité, abyste se při focení cítili pohodlně a sebevědomě. Zvolte proto barvu, která je vaše oblíbená. Oblíbená barva tatínka v tomto případě jde stranou. :) Pravidlo kontrastu je jednoduché. Pokud si oblékáte světlé těhotenské šaty, váš partner by měl zvolit tmavé tričko a středně tmavé kalhoty. V případě, že máte na sobě středně tmavé šaty vy, váš muž se nahodí do světlého vršku a tmavých kalhot.

 

 

Pravidlo 2: Jas versus neutral

Pokud jste žena, která má ráda pestré barvy, nebojte se je ukázat právě při focení. Stačí, když si vaše polovička oblékne k vaším jasným šatům oděv v kontrastní barvě neutrálních odstínů, například světla košile a tmavé kalhoty nejlepší téže barvy. I svěží barva vašeho těhotenského topu nic nepokazí, pokud si k tomu obléknete tmavé kalhoty, a tatínek zvolí neutrální odstín vašeho topu a k tomu tmavé tričko, které bude ladit k vašim elegantním kalhotám.

 

 

Pravidlo 3: Vzorované se snoubí s jednobarevným

Oblečení se vzorem si může vzít na sebe jen jeden z vás, v opačném případě by se před fotografem odehrával souboj papoušků. Pokud si vezmete elegantní těhotenské šaty v jednom barevném tónu, váš drahý má dovoleno obléci si vzorovanou košili, ale pozor, pouze v tmavých barvách. Nechcete přece, aby jeho pestrá košile vynikla více, než vaše krásné těhotenské bříško. Vaše vzorované šaty se budou skvěle hodit ke zemitým barvám partnera.

 

 

Takže teď už jenom raz, dva, tři, sýýýýýýýýr!

Celou infografiku si můžete prohlédnout  ZDE 

Tags: tehotenské šaty - tehotenské legíny

zdroj: Pinterest