NAŠE ZNAČKY

Úvod NAŠE ZNAČKY

Queen Mum

Queen Mum

Queen Mum vznikla v Nizozemsku v roce 2002 pod taktovkou Renée Bino a Erzsébet Weber jako stylová značka pro nastávající maminky. Kolekce byly navrženy s maximálním důrazem na těhotnou ženu, aby se cítila fantasticky a neuvěřitelně krásné. S komerčním a kreativním talentem v záloze byla Queen Mum předurčena na úspěch. Dnes se těší enormní oblibě po celém světě od Kalifornie až po Nový Zéland a nyní už i v Česku. Queen Mum reprezentuje vysokou kvalitu materiálu, dokonalý střih a lehké, pohodlné oblečení. QM designuje vlastní tkaniny, čehož výsledkem jsou nápadité vzory a luxusní úplety. Renée a Erzsébet jsou přesvědčeny, že takto umí pracovat dynamičtěji a jsou schopny rychleji zareagovat na příchozí trendy. Žádná jiná sféra módy se nemění tak rapidně, jak ta těhotenská. Queen mum proto roste s novou generací žen a její potřebou individuality, kterou tato značka zná dokonale. Značku Queen mum přináší BabyBelly exkluzivně jen pro vás.

 


Love2Wait

Mladá, trendová holandská značka Love2Wait je zaměřena na ženy, které chtějí během těhotenství působit sebevědomě, cool a trendy. Design značky je výjimečný a těžko ho najdete u někoho jiného. Za značkou se skrývají dvě dámy Anett Pawels a Wendy Wallet, které se po 15ti letech práce v navrhování oblečení pro jiné módní značky rozhodli pro tu vlastní. Jejich motto zní: "Během těhotenství nemusíte potlačovat vlastní identitu. Naše oblečení je módní, a přece se odlišuje od poslední módy. "L2W si získává těhotné ženy díky pohodlným těhotenským kalhotám, které perfektně sednou na téměř každou postavu.


Amoralia

Amoralia tehotenské podprsenky

Značka Amoralia je výsledkem práce Jules Canterbury, která původně pracovala v jedné z nejznámějších londýnských reklamních agentur. Za jejím rozhodnutím stát se enterprenérom stálo rozhořčení z obrovské mezery na trhu těhotenské spodního prádla. Pobádána svými těhotnými sestrami, přáteli a kolegy, svůj nápad zrealizovala a Amoralia se stala skutečností. Kolekce se vyznačují ženskostí a jemnou krásou, přičemž zároveň dbají o pohodlnost a zachování vašeho stylu. Kromě své elegance, inovace a empatie, Amoralia věnuje každoročně procento svého zisku charitě, která pomáhá rodičům vyrovnávat se s bolestí z potratu, předčasně a mrtvě narozených dětiček. BabyBelly se těší, že může být exkluzivním dovozcem této krásné nadčasové značky.


Babymel

prebaľovacie tašky

Babymel byla založena v Londýně v roce 2006 týmem Melanie Marshall a Suzi Bergman, zakladatelkami značky Storksak. Babymel vznikla, aby nabídla rodičům atraktivní a současně funkční přebalovací tašku za dostupnou cenu. Značka odstartovala svou kolekci pro Jaro 2007, kde představila "Amandu", lehkou a přitom trendy tašku přes rameno. V roce 2009 Babymel uvedla na trh nový originální popruh na kočárek, jehož patentování je v procesu registrace, a rozšířila nabídku o nové barvy a senzační vzory. Všechny Babymel tašky jsou vybaveny omyvatelnou podšívkou. Multifunkční odkládací kapsy v každé tašce dělá z této značky ideální volbu pro moderní maminku.

 


Belabumbum

tehotenske pyžamá

Americká značka Belabumbum se specializuje na těhotenské spodní prádlo a těhotenské domácí oblečení pro zábavu milující, a sebevědomé ženy. Založena v roce 2001, Belabumbum je známá díky svému odvážnému a zářivému výběru barev, které vždy přispějí k dobré náladě. S tím správným smyslem pro detail, návrháři z Belabumbum vkládají do své těhotenské spodního prádla hravost a zároveň sofistikovanost. Dopřejte si pocit luxusu s vědomím, že vaši noční košilku nenosí jakákoliv jiná těhulka, protože se v Česku prodává výhradně v našem obchodě.

 


Cache Coeur

sexy kojenecke podprsenky
 

Chic, ženské, sexy a pohodlné. To je těhotenská spodní prádlo od francouzské značky Cache Coeur, pro kterou je typické vymykat se z průměru. Je určena pro mladé maminky a těhotné ženy, které si zakládají na své ženskosti. Založena v roce 2008, firma se velmi rychle dostala mezi top nejlepší značky. Všechny modely můžete nosit v průběhu celého těhotenství i kojení.